یکی از مهمترین دغدغه‌های خریداران عطر، اورجینال بودن محصول است. شاید بسیاری از افراد، اطلاع چندانی از روش‌های شناسایی عطر اصل نداشته باشند. عطر تیوا از سال 1393 در زمینه فروش عطرهای اصل فعالیت دارد.
بنيانگذاران فروشگاه اینترنتی تیوا پرفیوم با اندوخته‌ای از تجربيات متفاوت در بخش‌های مختلف از قبیل صنعت عطر، امور بازرگانی و دیجیتال مارکتینگ، فعاليت خود را در قالب مجموعه ای منسجم به نام فروشگاه اینترنتی تیوا پرفیوم آغاز نموده و با ايجاد بستری مناسب به منظور واردات عطرهای اورجینال، خدمات متفاوت همچون ارائه مشاوره‌ تخصصی در راستای تشخیص عطر اصل و محصولات مرتبط در حوزه عطر، قصد دارند مخاطبین را هر چه بيشتر با گسترده ای از محصولات اصلی (اورجينال) آشنا و با ارائه ی قیمت های کاملا رقابتی، رضایت کاربران را جلب نمایند.

ما در سايت تیوا پرفیوم به دنبال ارتباط مؤثر با کاربران و ایجاد بستری برای تبادل نظر میان آنها هستیم.
تیوا در هر مناسبتی، در هر جای ایران همیشه در کنار شما خواهد بود، این یک تعهد بزرگ برای ما است. تعهد به بهبود مستمر، انتخاب بهترین محصولات برای شما و ارائه آنها در سریع ترین زمان ممکن.
امیدواریم با ارائه ی نظراتتان ما را در این مسیر یاری نمایید.

خرید از اینستاگرام تیوا

اگر به هر دلیلی امکان خرید آنلاین از سایت تیوا را ندارید ،می توانید از طریق دایرکت اینستاگرام سفارشات خود را ثبت و دریافت کنید.

خرید از وب‌سایت تیوا

پس از ثبت مشخصات خود، در فروشگاه آنلاین تیوا می توانید مناسب ترین محصول را انتخاب کرده و سفارش دهید.